המדריך למציאת רואה חשבון במרכז

כל עסק זקוק לרואה חשבון או יועץ מס מקצועי. על הניהול הפיננסי של העסק אסור להתפשר וניהול חובבני של העסק עלול להסתיים בפשיטת רגל ואפילו בחקירה של רשויות המס או במעצר.

למצוא רואה חשבון במרכז אמור להיות דבר פשוט אך דווקא ההיצע הגדול הוא שמבלבל וקשה להבחין מיהו רואה חשבון טוב יותר ופחות. רואה החשבון שלמה רייטר מסביר כיצד מוצאים את רואה החשבון המומלץ.

אמינות ומניטין

ישנם כמה פרמטרים שיש לבחון בבואנו לבחור רואה חשבון לעסק שלנו. אמינותו של רואה החשבון והמוניטין שלו הם הדבר הראשון שיש לבדוק.
אם יש לכם מכרים שאתם סומכים עליהם והם יכולים להמליץ לכם על רואה חשבון שהם מכירים באופן אישי ומרוצים מעבודתו – מה טוב, אם לא, תוכלו לערוך חיפוש קצר באינטרנט, להיפגש עם רואי חשבון שונים, לקבל המלצות ולהתרשם בעצמכם. חפשו את רואה החשבון שהותיר בכם רושם חיובי.

שיפור העסק ושדרוגו

אם תקלידו באינטרנט את מילות החיפוש רואה חשבון במרכז תקבלו אלפי אפשרויות. צמצמו את החיפוש בעזרת מציאת רואי חשבון שיכולים לסייע לכם ביותר מהגשת הדוחו"ות למס הכנסה. חלק מרואי החשבון יכולים לסייע לשפר את תפקוד העסק, לערוך לו תוכנית עסקית, לשפר את ניהול תזרים המזומנים של העסק ועוד.
שירותים אלה יכולים לשדרג את העסק בצורה ניכרת, ועשויים להיות ההבדל בין הצלחת העסק וכישלונו. כדאי לשכור את שירותיו של רואה חשבון שיכול לתת לכם ערך מוסף.

מעקב שוטף 

לבחור רואה חשבון במרכז אינו דבר פשוט כל כך, בעיקר בשל ההיצע הגדול. אולם עליכם לבחון היטב את סל השירותים שרואה החשבון מציע לכם ואת הרלבנטיות של שירותים אלה עבורכם. האם הוא מעניק ליווי בהתנהלות הכלכלית של העסק או מסייע בהגשת דוחות בלבד? האם הוא זמין לייעוץ או לא? וכמובן, עדיף תמיד רואה חשבון ותיק ומנוסה שיעמוד לצידכם על פני רואה חשבון מתחיל, גם אם יש הבדל במחיר.

 

התקשר עכשיו לתיאום לטלפון 077-405094

לפגישת ייעוץ חינם
השאירו פרטים או צרו קשר 077-6144444


לפגישת ייעוץ חינם >>