מה יכולה לעשות בשבילך ראיית חשבון מקצועית

כל עסק חייב רואה חשבון מומחה על מנת לנהל את עסקיו כהלכה

רוב בעלי העסקים סבורים כי שירותי ראיית חשבון מסתכמים בהגשת הדו"ח השנתי למס הכנסה ובטיפול בכל הנושאים הקשורים לענייני מיסים שוטפים. למעשה, רואה החשבון יכול לתת לכם מענה בתחומים נוספים בהם הוא מוכשר וכדאי שתהיו מודעים לכך. רואה החשבון שלמה רייטר, בעל משרד רואי חשבון מסביר על השירותים הנוספים שרואה חשבון יכול לתת לטובת העסק שלך.

הערך המוסך של רואי החשבון 

במהלך לימודי ראיית חשבון נחשפים רואי החשבון לעתיד לתחומים הנוגעים בכלכלה ועסקים ולומדים לעומק על נושאים כמו תהליכי בקרה פנימית, תמחור, מימון ועוד. בנוסף לומדים רואי החשבון להסתכל על עסקים בצורה רוחבית ולראות תמונה כללית ברורה יותר מאשר בעל העסק יכול לראות בעצמו מתוך עבודתו והיותו קשור לעסק בצורה רגשית. מתוך כך, אפשר בהחלט להיעזר בנושאים אלה ברואה חשבון מקצועי. לא כל רואי החשבון יכולים לתת שירותים אלה, וכדאי לברר זאת איתם מראש

בקרה פנימית

ביצוע בקרה פנימית בעסק חשובה כדי לשמור על משאבי העסק, האנושיים והכספיים. בקרה נכונה צריכה לכלול תהליכי עבודה מובנים שבסופו של דבר מונעים את בריחת המשאבים מהעסק. סקר בקרה פנימית יכול להעיר את עיניכם לתהליכי עבודה שאינם יעילים, החלטות בלתי כלכליות, סיכונים מיותרים, מעילות ותרמיות ועוד. רואה החשבון יכול לסייע בהגדרת נהלים שיחסכו לעסק כסף רב.

 תמחור 

חוסר מעקב נאות אחרי התמחור וחוסר בניהול תמחיר שוטף עלולים להוביל למכירת מוצרים במחירי הפסד, מבלי שבעל העסק או מישהו אחר ישימו לב לכך. חישובי התמחיר חייבים להיות מדויקים ולקחת בחשבון את כל העלויות של המוצר או השירות. רואה חשבון יכול לסייע לכם לנהל תמחיר מדויק, להגדיל את ההכנסות ולהקטין הפסדים.

מימון ותכנית עסקית

הלוואות לעסקים קטנים, תכנון עסק, הבנת צורת המימון הנכונה יחד עם תכנון נכון של תזרים המזומנים עשויים להיות ההבדל בין הצלחת העסק לבין כישלונו. מי שיש לו השכלה בתחום של ראיית חשבון יכול לסייע גם בנושאים אלה ולשפר את מצבו הפיננסי של העסק ללא היכר. בנוסף, יכול רואה החשבון ללוות את העסק ולבנות עבורו תכנית עסקית ארוכת טווח, שהיא כלי ניהולי חשוב ביותר, ולעזור לעסק להגיע לצמיחה.

התקשר עכשיו לתיאום לטלפון 077-405094

לפגישת ייעוץ חינם
השאירו פרטים או צרו קשר 077-6144444


לפגישת ייעוץ חינם >>