על הלוואות בערבות המדינה

קהל היעד של הלוואות בערבות מדינה הינם בעלי עסקים קטנים ובינוניים

כיום בעולם המתפתח, עסקים עצמאיים נחשבים לאחד ממנועי הצמיחה המרכזיים של הכלכלה ומספקים מקומות תעסוקה למגוון אוכלוסיות.

אולם, לעיתים, עסקים אלו לא עומדים בנטל הפיננסי המונח על כתפיהם וזקוקים לסיוע הניתן בצורת הלוואות בערבות מדינה. מדינת ישראל מעניקה קרש קפיצה חשוב ומעודדת התפתחות של עסקים עצמאיים על ידי מתן סיוע כלכלי רלוונטי.

צוות המומחים במשרד רואי החשבון שלמה רייטר, מטובי המשרדים לראיית חשבון בארץ, מייעץ לבעלי עסקים ומסייע להם בקבלת הלוואות אלו.

מי זכאי להלוואות בערבות מדינה?

קהל היעד של הלוואות בערבות מדינה הינם בעלי עסקים קטנים ובינוניים. ההלוואה מיועדת בעיקר לצורך הרחבת עסק קיים, הקמת עסק חדש או לצורך מימון הון חוזר.

אחד היתרונות המרכזיים בהלוואות בערבות המדינה הוא נושא הבטחונות. בהלוואה מבנק או מגוף פיננסי אחר אחוז הביטחונות הנדרש הוא גבוה מאוד.

לעומת זאת, בהלוואות בערבות מדינה, אחוז הבטחונות מגיע לעד 30 אחוזים ולעיתים אף פחות.

כניסה לעסקים בלבד

הלוואה מהמדינה ניתנת לעסקים בלבד ולא למטרות אישיות או פרטיות ולכן גם המסלולים המוצעים ותנאי העיסקה מותאמים לנישה הפיננסית. הלוואה בערבות מדינה, מהווה את האופציה המשתלמת והנוחה ביותר לבעלי עסקים מבחינת תנאי ההחזר, הריבית וההצמדות.

אולם, יש לזכור כי לא כל עסק זכאי לקבל הלוואה בערבות מדינה, למשל במידה וחל על העסק הליך עיקול או במידה והעסק נהנה בעבר ממימון מהמדינה וכד'.

על כן, חשוב להתייעץ עם מומחים בנושא כדי למכסם את הסיכוי לקבלת מימון אטרקטיבי זה.

פרטי הסיוע

תקופת ההלוואה היא עד חמש שנים ובנוסף קיימת אפשרות לדחייה של חצי שנה של החזר תשלומי הקרן. בנוסף, הלוואה בערבות מדינה נותנת סיוע בשיעור של כמעט תשעים אחוזים כאשר נדרשת ערבות אישית של הבעלים לסכום הנותר.

בכדי ליהנות מההלוואה המיטבית עבורכם, חשוב להתייעץ עם המומחים בתחום. צוות המומחים במשרד רואי החשבון רייטר עומד לשירותכם בכדי להתאים את המסלול האופטימלי של ההלוואה לעסק או לחברה שלכם.

הנכם מוזמנים להתקשר אלינו לתיאום פגישה ללא התחייבות וליהנות מייעוץ מקצועי ומיחס אישי.

התקשרו עוד היום לתיאום פגישה ללא התחייבות בטלפון 077-6144444

לפגישת ייעוץ חינם
השאירו פרטים או צרו קשר 077-6144444


לפגישת ייעוץ חינם >>