שירותי הנהלת חשבונות לעצמאיים וחברות

משרדנו מעניק שירותי הנהלת חשבונות כפולה וחד צידית לחברות ולעצמאיים וכן שירותי הכנת משכורות לעובדים. לקוחות הנמנים על מקבלי שירותים אלו נהנים מאיש קשר אישי ומקצועי במשרד המכיר את תיקם לפניי ולפנים המבצע מעקב וביקורת שוטפים על הנתונים הנצברים בהנהלת החשבונות.

"הנהלת חשבונות כפולה" – מבוססת על רישום כל פעולה חשבונאית באופן שבו חשבון אחד מחויב וכנגדו חשבון אחר מזוכה, כך שתמיד נשמר איזון בין יתרות החובה לבין יתרות הזכות. חברות, ועצמאיים שהיקף מחזורם או מספר המועסקים על ידם עובר רף מסוים, מחויבים בניהול הנהלת חשבונות כפולה.

"הנהלת חשבונות חד צידית" – מרכזת חשבון הכנסות והוצאות ללא ניהול כרטסות לקוחות, ספקים, בנקים, שיקים ועוד. הנהלת חשבונות חד צידית מיועדת לעצמאיים (עוסקים מורשים) שאינם מגיעים לרף המחייב הנהלת חשבונות כפולה.

משרד רואה חשבון רייטר, הינו בעל ניסיון רב שנים וידע נצבר בביצוע הנהלת חשבונות כפולה וחד צידית וכן בביצוע חישובי שכר תוך הכרת חוקי השכר בישראל על בוריים.

במשרד מועסקים מספר רב של אנשי צוות מיומנים אשר שוקדים על ניהול מערכת הנהלת החשבונות ללקוחותינו בצורה המקצועית והמדוייקת ביותר תוך הסרת הטרחה והמאמץ הכרוך בניהול חשבונות מהלקוחות.

אם גם לך נמאס מניהול חשבונות ושכר לא מקצועי או מרושל הינך מוזמן להתחיל וליהנות משרותי הנהלת חשבונות מקצועיים, אמינים ומהירים.
משרד רו"ח שלמה רייטר נכלל במאגר רואי חשבון מומחים מטעם בתי המשפט בישראל.

התקשר עכשיו לתיאום פגישת היכרות בטלפון 077-6144444 ואנחנו נשמח לעמוד לרשותך.

לפגישת ייעוץ חינם
השאירו פרטים או צרו קשר 077-6144444


לפגישת ייעוץ חינם >>